Fotowoltaika dla domu

Uniezależnij się od cen prądu
Odkryj moc energii odnawialnej z Energia Capital. Zainwestuj w fotowoltaikę, aby cieszyć się ekologicznym, wydajnym i oszczędnym źródłem energii dla Twojego domu. Zredukuj rachunki, zwiększ wartość nieruchomości i przyczyń się do ochrony środowiska. Razem zmieniamy przyszłość!

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja

W obliczu nieustannie rosnących cen energii elektrycznej, inwestycja w instalację fotowoltaiczną staje się coraz bardziej opłacalna. Eksperci zgadzają się, że tendencja wzrostowa cen prądu będzie się utrzymywać, dlatego warto rozważyć niezależne źródło energii. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej zyskasz nie tylko swobodę finansową, ale również możesz skorzystać z ulg podatkowych oraz dofinansowań na pokrycie kosztów jej montażu. Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy rozwiązanie dostosowane do Twojego indywidualnego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Główne zalety tej inwestycji.

Istnieje wiele zalet mikroinstalacji fotowoltaicznych. Poniżej możesz znaleźć część z nich.

Obniżenie rachunków za energię

Dzięki odpowiednio dobranemu systemowi fotowoltaicznemu, Twoje rachunki za energię elektryczną mogą być minimalne, co przyczyni się do znacznego obniżenia kosztów utrzymania Twojego domu.

Zmienne ceny energii przyśpieszają zwrot

Zabezpieczasz się przed nieprzewidywalnymi wzrostami kosztów energii, jednocześnie zyskując stabilność finansową. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni system fotowoltaiczny, który zminimalizuje przyspieszy zwrot z inwestycji.

Zabezpieczenie finansowe na przyszłość

Przeważnie dom buduje się u szczytu możliwości finansowych. Pomyśl o tym, że w przyszłości Twoje zarobki mogą się zmienić, lub Twoja przyszła emerytura nie będzie tak wysoka jak obecna pensja. Sprzęt, który montujemy ma 25 lat gwarancji, dzięki czemu długotrwale obniżysz koszty utrzymania Twojego domostwa.

Jesteś ekologiczny i dbasz o zdrowie najbliższych

Bądź ekologiczny i nie truj środowiska spalanym węglem lub gazem. Wypuszczasz do środowiska mniej szkodliwych gazów cieplarnianych. Dzięki temu przyczyniasz się do poprawy zdrowia Twoje rodziny.

Produkuj prąd i zacznij oszczędzać
dzięki panelom fotowoltaicznym.

Nasi specjaliści na bieżąco analizują rynek i wybierają tylko najlepszych producentów dlatego możesz być pewien, że twoja instalacja będzie wydajna i niezawodna.
Posiadamy własny, wykwalifikowany zespół monterów, który zadba o prawidłowe podłączenie instalacji zarówno fotowoltaicznych, jak i pomp ciepła. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty upoważniające do przyłączenia twoich urządzeń.

Aktualne dofinansowania na fotowoltaikę

Nie przegap szansy na zdobycie atrakcyjnych dotacji na instalacje fotowoltaiczne! Teraz jest doskonały czas, aby zainwestować w odnawialne źródła energii i obniżyć swoje rachunki za prąd. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w pełni wykorzystać dostępne środki, a także zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem. Działaj szybko i sprawdź, jakie dotacje są dostępne właśnie teraz – Energia Capital czeka, aby Ci pomóc!
Czyste powietrze
do 135 000 zł
Mój prąd 5.0
do 58 000 zł

Program "Czyste Powietrze"

Program skierowany do właścicieli oraz współwłaścicieli domów jednorodzinnych, bądź wydzielonych lokali mieszkalnych w budynkach jednorodzinnych z osobną księgą wieczystą.

Wsparcie finansowe na termomodernizację domu i wymianę systemów grzewczych: do 66 000 zł dla standardowego poziomu dofinansowania, do 99 000 zł dla zwiększonego poziomu dofinansowania, a nawet do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania.

Skorzystaj z usług Energia Capital i odpuść sobie formalności! Nasz zespół zajmie się za Ciebie skomplikowanymi warunkami dotacji, a Ty skup się na korzyściach z inwestycji. Dbamy o to, abyś otrzymał jak najwyższe możliwe dofinansowanie dla Twojego projektu. Odpręż się i zaufaj naszej wiedzy!

Program "Mój prąd 5.0"

Program ten jest przeznaczony dla Prosumentów, którzy na moment złożenia wniosku mają podłączoną mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy od 2 kW do 10 kW i rozliczają się za wytworzoną energię w systemie net-billing (w ramach handlu energią elektryczną. W takim systemie prosument oddaje do sieci nadwyżki energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną po ustalonej przez PSE cenie, a kupuje energię, gdy zapotrzebowanie nie jest pokryte przez instalację, stosując stawki swojego dostawcy energii) lub przedkładają dokumenty potwierdzające, że są w procesie zmiany sposobu rozliczeń.

Wybierz Energia Capital i pozwól nam zająć się formalnościami za Ciebie! Nasze doświadczone zespoły przeanalizują zawiłe zasady dotacji, pozwalając Ci skoncentrować się na korzyściach płynących z inwestycji. Troszczymy się o to, aby uzyskać dla Ciebie jak największe dostępne dofinansowanie na Twój projekt. Odpuść sobie stres i polegaj na naszej ekspertyzie!

Nie martw się formalnościami.

Pozwól Energia Capital zająć się wszelkimi formalnościami i dotacjami za Ciebie! Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby bezproblemowo uzyskać najkorzystniejsze wsparcie na instalację fotowoltaiczną. Skontaktuj się z nami już dziś, a my sprawimy, że proces będzie prosty, wygodny i opłacalny!

Wybierz sposób kontaktu

Oferujemy kompleksowe instalacje fotowoltaiczne

Od planowania przez wybór podzespołów do montażu i podłączenia instalacji do sieci elektronicznej.

Nasi fachowcy zadbają o to, żeby Twoja elektrownia działała na pełnych obrotach.

DO

LAT GWARANCJI
na sprawność paneli fotowoltaicznych

DO

LAT GWARANCJI
na inwertery (falowniki)*

* standardowo 5 lat z możliwością przedłużenia.

DO

LAT GWARANCJI
na instalację

Instalujemy tylko markowe podzespoły

Wykorzystujemy panele fotowoltaiczne firm: Longi, Jinko i Goodwe.
Falowniki z jakich korzystamy: SMA, SolarEdge i Huawei.

Sprawdź nasze realizacje