Pompy ciepła Wydajne ogrzewanie dla domu i firmy

Pompy ciepła to innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla wydajnego ogrzewania domów i firm. W Energia Capital dostarczamy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, gwarantując oszczędności i komfort cieplny.

Pompa ciepła
to oszczędność, ekologia i wygoda

Pompa ciepła to inwestycja, która łączy w sobie oszczędność, wygodę i troskę o środowisko. Dzięki jej wydajnej pracy, generuje ona więcej energii cieplnej niż zużywa prądu, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji. Pompy ciepła charakteryzują się niską awaryjnością oraz praktycznie bezobsługowym trybem pracy, co stanowi wygodę i komfort dla użytkownika. Co więcej, korzystając z pompy ciepła, przyczyniamy się do ochrony środowiska, redukując emisję szkodliwych substancji do atmosfery. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort, ekonomię i ekologię.

Pozyskamy dla Ciebie dofinansowanie

Skontaktuj się z nami a uzyskamy dla Ciebie największe możliwe dofinansowanie. Nasz zespół specjalistów zna procedury i wymagania programów dofinansowań, dzięki czemu możemy pomóc Ci uzyskać maksymalne wsparcie na inwestycję w fotowoltaikę i pompy ciepła. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nie martw się formalnościami!

Opłacalność w wielu zastosowaniach

Pompa ciepła dla domu

Pompy ciepła to ekologiczne i wydajne rozwiązanie dla Twojego domu. W Energia Capital oferujemy zarówno systemy split, jak i monoblok, dzięki czemu możemy idealnie dopasować instalację do specyfiki Twojego budynku i Twoich potrzeb. Nasze pompy ciepła to komfort, oszczędność i niezależność od cen paliw kopalnych.

Pompa ciepła dla firmy

Pompy ciepła to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu, pozwalająca na obniżenie kosztów ogrzewania. Specjalizujemy się w montażu instalacji kaskadowych o dużej wydajności, które są w stanie zaspokoić  duże zapotrzebowanie na ciepło. Dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Wiele korzyści z pompy ciepła

Obniżenie rachunków za ogrzewanie

Dzięki odpowiednio dobranemu systemowi fotowoltaicznemu, Twoje rachunki za energię elektryczną mogą być minimalne, co przyczyni się do znacznego obniżenia kosztów utrzymania Twojego domu.

Zyskaj dofinansowanie

Z nami nie przegapisz dofinansowania. Zdobędziemy największą możliwą dotację i zajmiemy się formalnościami.

Bezobsługowe źródło ogrzewania

Nowoczesne instalacje energetyczne są atrakcyjne dla potencjalnych kupujących i mogą znacząco podnieść wartość Twojego domu na rynku nieruchomości.

Dbasz się o środowisko

Inwestując w pompę ciepła, przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Wykorzystując odnawialne źródła energii, pomagasz ograniczyć emisję szkodliwych gazów cieplarnianych.

Jak zyskujesz energię cieplną?

Pompy ciepła inteligentnie wykorzystują energię otoczenia, przechwytując ciepło zawarte w atmosferze. Dla każdego 1 kW zużytej energii elektrycznej, system pompy ciepła jest zdolny do wygenerowania między 3 a 5 kW energii cieplnej. To znacznie bardziej efektywne rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, które polegają wyłącznie na energii elektrycznej lub nieodnawialnych surowcach jak węgiel. Dzięki temu pompy ciepła, w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod ogrzewania, nie marnują, ale optymalizują wykorzystanie dostępnych zasobów.
Energia Capital Inowrocław fotowoltaika i pompu ciepła zdjęcie pracowników i firmy z drona
Zadzwoń i umów się na spotkanie +48 722 028 422 lub

Oszacuj zapotrzebowanie cieplne budynku

Wykorzystanie ekologicznych urządzeń grzewczych jak pompy ciepła to z pewnością świetne rozwiązanie do każdego domu.

Jednak dopiero łącząc je z w pełni odnawialnym źródłem energii możemy odkryć ich pełen potencjał. Dzięki takiemu połączeniu mamy możliwość obniżyć koszty ogrzewania do minimum.

Gwarantuje to jeszcze szybszy zwrot inwestycji. W związku z tym nie czekaj i zainstaluj pompę ciepła wraz z fotowoltaiką i oszczędź na ogrzewaniu

Skorzystaj z kalkulatora OZC

Energia Capital
to wydajność i bezpieczeństwo

Energia Capital to gwarancja wydajności i bezpieczeństwa Twojej instalacji pompy ciepła. Profesjonalny montaż, przeprowadzany przez doświadczony zespół, to klucz do pełnej efektywności i optymalizacji zużycia energii. Ponadto, nasze systemy są wyposażone w najnowocześniejsze zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczną pracę urządzeń przez wiele lat. Stawiamy na technologie, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo, jednocześnie obniżając Twoje rachunki za ogrzewanie. Wybierając Energia Capital, wybierasz jakość, na której możesz polegać.

Dlaczego Energia Capital?

Efektywność instalacji

Gwarantuje najszybszy zwrot z inwestycji.

Bezpieczeństwo

Stosujemy zabezpieczenia prądowe i przeciwpożarowe.

Wysoka jakość

Zapewnia bezawaryjność sprzętu i instalacji.

Pomoc w finansowaniu

Z nami nie przegapisz dofinansowania.

Szybki serwis

Sprawne ekipy serwisowe dbają o ciągłość działania.

Świetna renoma

Dołącz do wielu klientów, którzy nas polecają.

Dopasowany projekt

Dzięki, któremu nie przepłacisz za przeszacowanie potrzeb.

Kompleksowa obsługa

Od projektu, przez finansowanie po przyłącze.

Certyfikaty

Zarówno instalatorskie jak i elektryczne.

Wysoka gwarancja na instalacje i podzespoły

Do 5 lat na pompy ciepła split i monoblok

Do 12 lat na prace montażowe

Do 25 lat na sprawność paneli fotowoltaicznych

Do 15 lat na inwertery (falowniki)

Do 10 lat na magazyny energii

Nasze realizacje pomp ciepła